محل تبلیغات شما

اسنوبردرهیجان انگیز و بازیکن سابق هاکی بازیگر طرفدار اریک لومارک (جاش هارتنت) در طی طوفانبی رحمانه وحشی ، خود را در کنار کوه ربوده است و برای زنده ماندن باید به طرزشدید حرکت کند.

شلوغی های بزرگ بودجه جوش هارت نت و اجرای اخیر ایندیادها کم سابقهباعث شده تا حدودی این واقعیت را بازی کند که او یک بازیگر تواناتر است. 6 در زیر، داستان زندگی واقعی یک اسنوبرد مشکل دار که سعی در زنده ماندن در کوه یخ زدهدارد ، به او فرصتی می دهد تا عضلات خود را خنثی کند: این یک مرد به رنگ خاکسترییا زیر 127 ساعت زیر صفر است. و هارت نت همه چیز خود را به دست می دهد ، وقت خودرا صرف لرزیدن ، گرگها می کند و در یک لحظه می شود. با این حال ، او بهواسطه خود فیلم خوب مورد استفاده قرار نمی گیرد. شخصیت او یک رمزنگاری آشکار استکه مستعد به نقل از کتاب رومیان است ("زیرا من کاری را که می خواهم انجام دهمانجام نمی دهم ، اما بدی را که نمی خواهم انجام دهم" - هنوز احساس خوابآلودگی می کنم؟). در همین حال ، کارگردان اسکات وو به یک سری از فلاش بک های بیشاز حد تلخ و ملودراماتیک تکیه می کند (نوعی که فیلم های زنده ماندن بهتر مانند All Is Lost با همگی توزیع شده اند) تا به ما بگوید او کیست و چرا باید برای زندهماندن او تلاش کنیم. دانلود فیلم های ایرانی با کیفیت 1080

این واقعیت که این داستان براساس یک واقعه واقعی بنا شده است ، کهتوسط اریک لومارکی بازیکن سابق هاکی المپیک متحمل شده است ، بخش قابل توجهی ازمشکل است. نبرد قهرمان با شیاطینش (مواد مخدر ، به طور خاص مت) به طرز كوجی انجاممی شود ، گویی تولیدكنندگان نگران توهین به LeMarque هستند ،در حالی كه اوج بهمن كلاهبرداری را راه می اندازد. حتی بیشتر مسئله ساز ، روایتحتی در 93 دقیقه لاغر ، با هارتنت سرگردان بی وقفه در میان برف و بدون عمل زیادیبرای اجرا ، و فیلم برش بارها و بارها به مادر او (میرا سوروینو - در واقعیت تنهاده سال بزرگتر از همبازی او). او سعی می کند یک عملیات نجات را سازمان دهد.

پردازنده چیست|نکاتی در مورد خرید کامپیوتر دست دوم

دانلود فیلم قهرمانان کوچک

دانلود فیلم Kingsman 2 2017 با دوبله فارسی

، ,یک ,کند ,های ,فیلم ,زنده ,زنده ماندن ,خود را ,فیلم های ,می کند ,به طرز

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لنده کامپیوتر کلیک شبستر tiuvertelo الماس های درخشان vatonbuka apundesry تبیین کده detsuleli عربی روشنگر جبهه فرهنگی من موقوفه فرهنگی مذهبی خدماتی حضرت مسلم ابن عقیل