محل تبلیغات شما

وقتی که شما با زبان جدید راحت تر شوید (آلمانی) و به نقطه‌ای برسید که بتوانیدیک مکالمه ساده را انجام دهید، پس می توانید یادگیری چیزهای دشوارتر را امتحان کنید.هنگامی که شروع به یادگیری زبان آلمانی می کنید، روی کلمات یا اصطلاحات متداول متمرکزشوید که معمولا توسط افراد بومی نیتیو در زندگی روزمره استفاده می شود.

پس از آن می توانید به بررسی مطالب دشوار تر همچون ادبیات بپردازید. برخی از مواردیکه در ابتدا می توانید به آن ها توجه کنید عبارتند از خوش آمد گویی، چگونه خود را معرفیکنید، مهمترین افعال در زبان آلمانی، ساختار جملات اساسی، توضیحدهید که چرا آلمانی را یاد می گیرید و آنچه را که می خواهید برای استفاده از زبان وکار توصیف کنید و بسیاری از موارد دیگر پر اهمیت است.

بسیار ساده است که وقتی برای اولین بار شروع به یادگیری زبان آلمانی می کنید احساسآسان نبودن کنید. زبان ها معمولا بیش از صد هزار کلمه دارند، اما افراد بومی آلمانیزبان فقط بخشی از آن ها را برای ارتباط روزمره استفاده می کنند. سعی کنید درابتدا تنها روی واژگانی تمرکز کنید که فکر می کنید برای شما مفید خواهد بود. نیازیبه اتلاف وقت و انرژی بر روی کلمات طولانی و دشوار نیست، که به سختی از آن ها استفادهخواهید کرد، به خصوص در مکالمات اول شما که میزان یادگیری شما بیشتر و تجربه کمتریدارید.

مهم است که در هنگام مطالعه مطالب یادگیری خوبی پیدا کنید. هنگامی که در جستجویبرخی کتاب ها و مطالب آموزشی موجود هستید، سعی کنید منابعی را پیدا کنید که از آموزشبه شما در مورد چالش های دستور زبان آلمانی یا کلمات سخت در همان ابتدا جلوگیری کندتا بتوانید ساختار های ساده تر را اول بیاموزید.

یادگیری زبان آلمانی برای زبان آموزان در ابتداممکن است کمی دشوار باشد، زیرا این زبان نیز همانند دیگر زبان ها دارای قواعد وساختار های به خصوص خود می باشد. اما روش ها و راهنما های متعددی وجود دارد تابتوانید به صورت موثر تری این زبان را https://dialolanguage.com/german-course/ بیاموزید.

هنگامی که عبارت ها را در متن قرار دهیم، مغز ما چیزها را بهتر به خاطر می آورد.هرچه ارتباطات بیشتری هنگام یادگیری یک کلمه جدید برقرار کنیم، بهتر و طولانی تر آنرا به خاطر می آوریم. به همین دلیل دوست دارم یک عبارت کامل یا جمله ایرا که حاوی کلمه جدید است یاد بگیرم. به این ترتیب، اگر به نحوه شکل گیری جمله نگاهکنید، بین کلمات آلمانی ارتباط برقرار می کنید و حتی یک دستور زبان را نیز یاد می گیرید. متن می تواند شاملموارد زیر باشد که شامل یک جمله، یک داستان، یک موقعیت و هر چیزی که به کلمهجدید پیوند برقرار کند است.

انجام این تمرین ها به این دلیل است که مغز ما مطالبی را که لازم نیست، به عقبرانده و فراموش می کند تا بتواند فضای کافی جدیدی را فراهم کند. یادگیری واژگانجدید یک تمرین است، اما فقط وقتی شروع به استفاده از آن می کنید که بخشی از شما میشود. واژگان جدید را با استفاده از کلمات جدیدی که یاد می گیرید فعال کنید. دلیل دیگری که بایداز آن چه یاد می گیرید استفاده کنید این است که چیزهای جدید را خیلی سریع فراموش نکنید.

یادگیری زبان آلمانی در زمینه به شما کمک می کند تا آن ها را به یاد داشته باشید،بهتر و طولانی تر بدانید و همچنین به شما در یادگیری سریع تر آن ها کمک خواهد کرد. چند بار شنیده ایدکه مردم یا حتی خودتان می گویید که آن ها در یک مقطع یک زبان خارجی را یاد گرفته اند،اما هنوز مدتی از آن استفاده نکرده اید و اکنون مدت طولانی است که فراموش شده است؟این به این علت می باشد.

این بسیار شبیه ورزشبدنی است. بگویید که می خواهم تناسب بیشتری پیدا کنم، بنابراین ورزش را شروع می کنم.من تمام تلاش خود را برای رسیدن به سطح خاصی از تناسب اندام که از آن راضی هستم قرارداده ام. ناگهان تصمیم می گیرم استراحت کنم.

بنابراین من چند هفته یا یک ماه استراحت می کنم و دیگر موارد که اگر سعی کنم بههمه فعالیت های خودم که قبل از شروع آن استراحت می کردم، برگردم، ناگهان متوجه می شومکه دیگر در حال خیلی خوبی نیستم. من از عضلاتم استفاده نکردم در همان ظرفیت و بنابراینعضلات من آرام شده است. این مشابه با آموختن زبان آلمانی می تواند باشد.

اینکه فقط مطالعه را انجام دهید کافی نمی باشد، بلکه از کلمات و ساختارهای گرامرجدید آلمانی که آموخته اید استفاده کنید تا آن ها را در مغز فعال کنید. اگر از یادگیریجدید خود استفاده نکنید، آن را از دست خواهید داد. اطمینان حاصل کنیدکه همیشه از آنچه آموخته اید استفاده کنید تا از فراموش کردن آن خودداری کنید. جملاتخود را با استفاده از کلماتی که آموخته اید تشکیل دهید و آن ها را غالبا مرور کنیدتا اینکه برای شما آسان تر گردد. از کلماتی که یاد می گیریداستفاده کنید و فعال کردن واژگان برای شما ساده تر خواهد شد.

همین مسئله در مورد مهارت های زبانی ما اتفاق می افتد. برای به یاد آوردن آنچهشما آموخته اید، مهم است که از آن ها استفاده کنید و مرتبا تمرین کنید. این تمرین آساناست و می توانید موارد مختلف را انجام دهید. پس از یادگیری چند کلمه، همیشه جملات جدیدرا با استفاده از آن کلمات بسازید. با عبارات خاص خود جملهسازی کنید.

به ترکیبی از کلماتی که آموخته اید بیندیشید و جملات جدید را تشکیل دهید. اگر کلاس های تدریسرا می گذرانید، می توانید از کلمات جدیدی که در ابتدای درس آموخته اید استفاده کنید.در پایان درس، می توانید آن ها را با معلم خود بررسی نمایید و اشکالات خود را رفعکنید

کولر گازی دیواری ال جی

کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

مزایا و معایب خرید لایک و فالوور ایرانی

زبان ,استفاده ,ها ,یادگیری ,آلمانی ,یک ,آن ها ,از آن ,زبان آلمانی ,استفاده کنید ,ها را

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فوق لیسانس مهندسی مکانیک پیام نور شمیرانات Jason's info بانک مقالات و نرم افزارهای برق حمیدرضا حاجی حسینی growusapdis pafeespere ictechsawir کدهای دخترونه ツ منـــــو خواهــ ـــر دوقلومـــ ツ Christopher's page